Ansatte

Alle ansatte

Abdelrahim M Abdel-Latif

Abdelrahim.M.Abdel-Latif@donski.vgs.no

Tommy Akselsen

Alpinlærer

Tommy.Akselsen@donski.vgs.no

Martine Salomonsen Amundsen

Lærer (permisjon)

Martine.Salomonsen.Amundsen@donski.vgs.no

Ingrid Margrete Arnestad

Lærer

ingrid.arnestad@donski.vgs.no

Eric Askildsen

Ass. rektor

Eric.Askildsen@donski.vgs.no

Frøydis A Baadshaug

Lærer

Froydis.A.Baadshaug@donski.vgs.no

Vidar Bachmann

Alpinlærer

Vidar.Bachmann@donski.vgs.no

Knut Bjørnstad Bergum

Rådgiver, lærer

Knut.Bjornstad.Bergum@donski.vgs.no

Katarina H Kvam Bjørklund

Lærer

Katarina.H.Kvam.Bjorklund@donski.vgs.no

Ann Iren Bjørnarå

Lærer

Ann.Iren.Bjornara@donski.vgs.no

Anders Skoie Brustad

Lærer / fagkoordinator håndball

Anders.Skoie.Brustad@donski.vgs.no

Agnes Bøttcher

Lærer

Agnes.Bottcher@donski.vgs.no

Liv Inger Døhl

Barne- og ungdomsarbeider

Liv.Inger.Dohl@donski.vgs.no

Anna Elisabeth Dørum

Lærer

Anna.Elisabeth.Dorum@donski.vgs.no

Aina Eggen

Lærer

Aina.Eggen@donski.vgs.no

Gjermund Elgenes

Elevassistent

Gjermund.Elgenes@donski.vgs.no

Jens H. Engan

Lærer

Jens.H.Engan@donski.vgs.no

Kristine Eriksen

Lærer

Kristine.Eriksen@donski.vgs.no

Ann Kristin Berntzen Ernes

Lærer

Ann.Kristin.Berntzen.Ernes@donski.vgs.no

Arne H Finnevolden

Lærer

Arne.H.Finnevolden@donski.vgs.no

Bjørn Inge Flå

Lærer

Bjorn.Inge.Fla@donski.vgs.no

Tlf: 91 71 18 97

Oda Wesche Fossheim

Oda.Wesche.Fossheim@donski.vgs.no

Trygve Frantzen

IT-ansvarlig

Trygve.Frantzen@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 22

Eirik Gjøsæter

Lærer

Eirik.Gjosater@donski.vgs.no

Tlf: 97952624

Marit Kristin Hansen

Lærer

Marit.Kristin.Hansen@donski.vgs.no

Bente Granaas Hansen

Lærer

bente.granaas.hansen@donski.vgs.no

Katrine Sandkjær Hanssen

Lærer (permisjon)

Katrine.Sandkjar.Hanssen@donski.vgs.no

Wassen Hassan

Assistent bibliotek/kontor

Wassen.Hassan@donski.vgs.no

Sondre Larsen Hirth

Lærer

Sondre.Larsen.Hirth@donski.vgs.no

Sindre Hunsbedt

Lærer

Sindre.Hunsbedt@donski.vgs.no

Per Ivar Jaksland

Lærer

Per.Ivar.Jaksland@donski.vgs.no

Kaljany Jeyakumar

Renholder

Kaljany.Jeyakumar@donski.vgs.no

Torstein Kallåk

Elevassistent

Torstein.Kallak@donski.vgs.no

Sigrun Kalvø

Rådgiver, lærer

Sigrun.Kalvo@donski.vgs.no

Tlf: 40012083

Taran Kjeldsen

Administrasjonsleder

Taran.Kjeldsen@donski.vgs.no

Torkel Kvaale

Lærer

Torkel.Kvaale@donski.vgs.no

Lars Morten Laache

Lærer

Lars.Morten.Laache@donski.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Rektor

Anders.Lindhjem-Godal@donski.vgs.no

Maria Begoña Ludvigsen

Lærer

Maria.Begona.Ludvigsen@donski.vgs.no

Mehwash Manzoor

Konsulent administrasjonen

Mehwash.Manzoor@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 02

Guri Merete Meringdal

Lærer

Guri.Merete.Meringdal@donski.vgs.no

Nina Hovland Moronski

Lærer

Nina.Hovland.Moronski@donski.vgs.no

Marianne D. Mysterud

Lærer

Marianne.D.Mysterud@donski.vgs.no

Inger S. Møllerløkken

Avdelingsleder SSP

Inger.S.Mollerlokken@donski.vgs.no

Thirukumar Namasivayam

Renholder

Thirukumar.Namasivayam@donski.vgs.no

Torstein Nilsen

Lærer

Torstein.Nilsen@donski.vgs.no

Lise Marie Noer

Lærer

Lise.Marie.Noer@donski.vgs.no

Per Noste

Vaktmester

Per.Noste@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 14

Kulam Paramanathan

Renholdsleder

Kulam.Paramanathan@donski.vgs.no

Tlf: 917 73 021

Emilie Randers-Pehrson

Emilie.Randers-Pehrson@donski.vgs.no

Mihai Cosmin Roata

Renholder

Mihai.Cosmin.Roata@donski.vgs.no

Elin Rørosgård

Lærer

Elin.Rorosgard@donski.vgs.no

Ingvild Aalvik Sagen

Lærer

Ingvild.Aalvik.Sagen@donski.vgs.no

Laila Samadian

Lærer

Laila.Samadian@donski.vgs.no

Sigrun R Sangvik

Lærer

Sigrun.R.Sangvik@donski.vgs.no

Harald Skretting

Lærer

Harald.Skretting@donski.vgs.no

Gunnar Halvorsen Smith-Hexeberg

Lærer

Gunnar.Halvorsen.Smith-Hexeberg@donski.vgs.no

Idar Solem

Lærer

Idar.Solem@donski.vgs.no

Berit Schikora Stegemann

Lærer

Berit.Schikora.Stegemann@donski.vgs.no

Kine Stensrud

Fagarbeider (permisjon)

Kine.Stensrud@donski.vgs.no

Pernille Dullerud Stig

Avdelingsleder bibliotek

Pernille.Dullerud.Stig@donski.vgs.no

Tlf: 67806021

Guro Stjernvang

Lærer

Guro.Stjernvang@donski.vgs.no

Bjørnar Sund

Lærer / Fagkoordinator fotball

Bjornar.Sund@donski.vgs.no

Tlf: 40 85 29 43

Eivind Bisgaard Sundet

Eivind.Bisgaard.Sundet@donski.vgs.no

Jens Kristian Thorsås

Lærer

Jens.Kristian.Thorsas@donski.vgs.no

Guro Tveito

Lærer / fagkoordinator langrenn

Guro.Tveito@donski.vgs.no

Tlf: 91635118

Velnathan Visuvanathan

Renholder

Velnathan.Visuvanathan@donski.vgs.no

Per Erik Vognild

Lærer

Per.Erik.Vognild@donski.vgs.no

Ingvild Johnsrud Våge

Ingvild.Johnsrud.Vage@donski.vgs.no

Monica Renee Stenberg Weisæth

Lærer

Monica.Renee.Stenberg.Weisath@donski.vgs.no

Eivind Østenengen

Lærer / Fagkoordinator alpin

Eivind.Ostenengen@donski.vgs.no

Tlf: 41507631

Ines Øverland

Lærer

Ines.Overland@donski.vgs.no

Idrettsfag

Tommy Akselsen

Alpinlærer

Tommy.Akselsen@donski.vgs.no

Vidar Bachmann

Alpinlærer

Vidar.Bachmann@donski.vgs.no

Knut Bjørnstad Bergum

Rådgiver, lærer

Knut.Bjornstad.Bergum@donski.vgs.no

Ann Iren Bjørnarå

Lærer

Ann.Iren.Bjornara@donski.vgs.no

Anders Skoie Brustad

Lærer / fagkoordinator håndball

Anders.Skoie.Brustad@donski.vgs.no

Bjørn Inge Flå

Lærer

Bjorn.Inge.Fla@donski.vgs.no

Tlf: 91 71 18 97

Eirik Gjøsæter

Lærer

Eirik.Gjosater@donski.vgs.no

Tlf: 97952624

Per Ivar Jaksland

Lærer

Per.Ivar.Jaksland@donski.vgs.no

Lise Marie Noer

Lærer

Lise.Marie.Noer@donski.vgs.no

Guro Stjernvang

Lærer

Guro.Stjernvang@donski.vgs.no

Bjørnar Sund

Lærer / Fagkoordinator fotball

Bjornar.Sund@donski.vgs.no

Tlf: 40 85 29 43

Guro Tveito

Lærer / fagkoordinator langrenn

Guro.Tveito@donski.vgs.no

Tlf: 91635118

Per Erik Vognild

Lærer

Per.Erik.Vognild@donski.vgs.no

Eivind Østenengen

Lærer / Fagkoordinator alpin

Eivind.Ostenengen@donski.vgs.no

Tlf: 41507631

Studiespesialisering

Abdelrahim M Abdel-Latif

Abdelrahim.M.Abdel-Latif@donski.vgs.no

Martine Salomonsen Amundsen

Lærer (permisjon)

Martine.Salomonsen.Amundsen@donski.vgs.no

Frøydis A Baadshaug

Lærer

Froydis.A.Baadshaug@donski.vgs.no

Katarina H Kvam Bjørklund

Lærer

Katarina.H.Kvam.Bjorklund@donski.vgs.no

Agnes Bøttcher

Lærer

Agnes.Bottcher@donski.vgs.no

Aina Eggen

Lærer

Aina.Eggen@donski.vgs.no

Jens H. Engan

Lærer

Jens.H.Engan@donski.vgs.no

Kristine Eriksen

Lærer

Kristine.Eriksen@donski.vgs.no

Ann Kristin Berntzen Ernes

Lærer

Ann.Kristin.Berntzen.Ernes@donski.vgs.no

Arne H Finnevolden

Lærer

Arne.H.Finnevolden@donski.vgs.no

Bente Granaas Hansen

Lærer

bente.granaas.hansen@donski.vgs.no

Katrine Sandkjær Hanssen

Lærer (permisjon)

Katrine.Sandkjar.Hanssen@donski.vgs.no

Sondre Larsen Hirth

Lærer

Sondre.Larsen.Hirth@donski.vgs.no

Sindre Hunsbedt

Lærer

Sindre.Hunsbedt@donski.vgs.no

Torkel Kvaale

Lærer

Torkel.Kvaale@donski.vgs.no

Lars Morten Laache

Lærer

Lars.Morten.Laache@donski.vgs.no

Maria Begoña Ludvigsen

Lærer

Maria.Begona.Ludvigsen@donski.vgs.no

Nina Hovland Moronski

Lærer

Nina.Hovland.Moronski@donski.vgs.no

Marianne D. Mysterud

Lærer

Marianne.D.Mysterud@donski.vgs.no

Inger S. Møllerløkken

Avdelingsleder SSP

Inger.S.Mollerlokken@donski.vgs.no

Torstein Nilsen

Lærer

Torstein.Nilsen@donski.vgs.no

Elin Rørosgård

Lærer

Elin.Rorosgard@donski.vgs.no

Ingvild Aalvik Sagen

Lærer

Ingvild.Aalvik.Sagen@donski.vgs.no

Laila Samadian

Lærer

Laila.Samadian@donski.vgs.no

Sigrun R Sangvik

Lærer

Sigrun.R.Sangvik@donski.vgs.no

Harald Skretting

Lærer

Harald.Skretting@donski.vgs.no

Gunnar Halvorsen Smith-Hexeberg

Lærer

Gunnar.Halvorsen.Smith-Hexeberg@donski.vgs.no

Berit Schikora Stegemann

Lærer

Berit.Schikora.Stegemann@donski.vgs.no

Jens Kristian Thorsås

Lærer

Jens.Kristian.Thorsas@donski.vgs.no

Monica Renee Stenberg Weisæth

Lærer

Monica.Renee.Stenberg.Weisath@donski.vgs.no

Ines Øverland

Lærer

Ines.Overland@donski.vgs.no

Lærere

Tommy Akselsen

Alpinlærer

Tommy.Akselsen@donski.vgs.no

Martine Salomonsen Amundsen

Lærer (permisjon)

Martine.Salomonsen.Amundsen@donski.vgs.no

Ingrid Margrete Arnestad

Lærer

ingrid.arnestad@donski.vgs.no

Frøydis A Baadshaug

Lærer

Froydis.A.Baadshaug@donski.vgs.no

Vidar Bachmann

Alpinlærer

Vidar.Bachmann@donski.vgs.no

Knut Bjørnstad Bergum

Rådgiver, lærer

Knut.Bjornstad.Bergum@donski.vgs.no

Katarina H Kvam Bjørklund

Lærer

Katarina.H.Kvam.Bjorklund@donski.vgs.no

Ann Iren Bjørnarå

Lærer

Ann.Iren.Bjornara@donski.vgs.no

Anders Skoie Brustad

Lærer / fagkoordinator håndball

Anders.Skoie.Brustad@donski.vgs.no

Agnes Bøttcher

Lærer

Agnes.Bottcher@donski.vgs.no

Anna Elisabeth Dørum

Lærer

Anna.Elisabeth.Dorum@donski.vgs.no

Aina Eggen

Lærer

Aina.Eggen@donski.vgs.no

Jens H. Engan

Lærer

Jens.H.Engan@donski.vgs.no

Kristine Eriksen

Lærer

Kristine.Eriksen@donski.vgs.no

Ann Kristin Berntzen Ernes

Lærer

Ann.Kristin.Berntzen.Ernes@donski.vgs.no

Arne H Finnevolden

Lærer

Arne.H.Finnevolden@donski.vgs.no

Bjørn Inge Flå

Lærer

Bjorn.Inge.Fla@donski.vgs.no

Tlf: 91 71 18 97

Eirik Gjøsæter

Lærer

Eirik.Gjosater@donski.vgs.no

Tlf: 97952624

Marit Kristin Hansen

Lærer

Marit.Kristin.Hansen@donski.vgs.no

Bente Granaas Hansen

Lærer

bente.granaas.hansen@donski.vgs.no

Katrine Sandkjær Hanssen

Lærer (permisjon)

Katrine.Sandkjar.Hanssen@donski.vgs.no

Sondre Larsen Hirth

Lærer

Sondre.Larsen.Hirth@donski.vgs.no

Sindre Hunsbedt

Lærer

Sindre.Hunsbedt@donski.vgs.no

Per Ivar Jaksland

Lærer

Per.Ivar.Jaksland@donski.vgs.no

Sigrun Kalvø

Rådgiver, lærer

Sigrun.Kalvo@donski.vgs.no

Tlf: 40012083

Torkel Kvaale

Lærer

Torkel.Kvaale@donski.vgs.no

Lars Morten Laache

Lærer

Lars.Morten.Laache@donski.vgs.no

Maria Begoña Ludvigsen

Lærer

Maria.Begona.Ludvigsen@donski.vgs.no

Guri Merete Meringdal

Lærer

Guri.Merete.Meringdal@donski.vgs.no

Nina Hovland Moronski

Lærer

Nina.Hovland.Moronski@donski.vgs.no

Marianne D. Mysterud

Lærer

Marianne.D.Mysterud@donski.vgs.no

Torstein Nilsen

Lærer

Torstein.Nilsen@donski.vgs.no

Lise Marie Noer

Lærer

Lise.Marie.Noer@donski.vgs.no

Elin Rørosgård

Lærer

Elin.Rorosgard@donski.vgs.no

Ingvild Aalvik Sagen

Lærer

Ingvild.Aalvik.Sagen@donski.vgs.no

Laila Samadian

Lærer

Laila.Samadian@donski.vgs.no

Sigrun R Sangvik

Lærer

Sigrun.R.Sangvik@donski.vgs.no

Harald Skretting

Lærer

Harald.Skretting@donski.vgs.no

Gunnar Halvorsen Smith-Hexeberg

Lærer

Gunnar.Halvorsen.Smith-Hexeberg@donski.vgs.no

Idar Solem

Lærer

Idar.Solem@donski.vgs.no

Berit Schikora Stegemann

Lærer

Berit.Schikora.Stegemann@donski.vgs.no

Guro Stjernvang

Lærer

Guro.Stjernvang@donski.vgs.no

Bjørnar Sund

Lærer / Fagkoordinator fotball

Bjornar.Sund@donski.vgs.no

Tlf: 40 85 29 43

Jens Kristian Thorsås

Lærer

Jens.Kristian.Thorsas@donski.vgs.no

Guro Tveito

Lærer / fagkoordinator langrenn

Guro.Tveito@donski.vgs.no

Tlf: 91635118

Per Erik Vognild

Lærer

Per.Erik.Vognild@donski.vgs.no

Monica Renee Stenberg Weisæth

Lærer

Monica.Renee.Stenberg.Weisath@donski.vgs.no

Eivind Østenengen

Lærer / Fagkoordinator alpin

Eivind.Ostenengen@donski.vgs.no

Tlf: 41507631

Ines Øverland

Lærer

Ines.Overland@donski.vgs.no

Ledelse

Eric Askildsen

Ass. rektor

Eric.Askildsen@donski.vgs.no

Taran Kjeldsen

Administrasjonsleder

Taran.Kjeldsen@donski.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Rektor

Anders.Lindhjem-Godal@donski.vgs.no

Inger S. Møllerløkken

Avdelingsleder SSP

Inger.S.Mollerlokken@donski.vgs.no

Bjørnar Sund

Lærer / Fagkoordinator fotball

Bjornar.Sund@donski.vgs.no

Tlf: 40 85 29 43

Rådgivere

Knut Bjørnstad Bergum

Rådgiver, lærer

Knut.Bjornstad.Bergum@donski.vgs.no

Sigrun Kalvø

Rådgiver, lærer

Sigrun.Kalvo@donski.vgs.no

Tlf: 40012083

Andre ansatte

Abdelrahim M Abdel-Latif

Abdelrahim.M.Abdel-Latif@donski.vgs.no

Liv Inger Døhl

Barne- og ungdomsarbeider

Liv.Inger.Dohl@donski.vgs.no

Gjermund Elgenes

Elevassistent

Gjermund.Elgenes@donski.vgs.no

Oda Wesche Fossheim

Oda.Wesche.Fossheim@donski.vgs.no

Trygve Frantzen

IT-ansvarlig

Trygve.Frantzen@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 22

Wassen Hassan

Assistent bibliotek/kontor

Wassen.Hassan@donski.vgs.no

Kaljany Jeyakumar

Renholder

Kaljany.Jeyakumar@donski.vgs.no

Torstein Kallåk

Elevassistent

Torstein.Kallak@donski.vgs.no

Mehwash Manzoor

Konsulent administrasjonen

Mehwash.Manzoor@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 02

Thirukumar Namasivayam

Renholder

Thirukumar.Namasivayam@donski.vgs.no

Per Noste

Vaktmester

Per.Noste@donski.vgs.no

Tlf: 67 80 60 14

Kulam Paramanathan

Renholdsleder

Kulam.Paramanathan@donski.vgs.no

Tlf: 917 73 021

Emilie Randers-Pehrson

Emilie.Randers-Pehrson@donski.vgs.no

Mihai Cosmin Roata

Renholder

Mihai.Cosmin.Roata@donski.vgs.no

Kine Stensrud

Fagarbeider (permisjon)

Kine.Stensrud@donski.vgs.no

Pernille Dullerud Stig

Avdelingsleder bibliotek

Pernille.Dullerud.Stig@donski.vgs.no

Tlf: 67806021

Eivind Bisgaard Sundet

Eivind.Bisgaard.Sundet@donski.vgs.no

Velnathan Visuvanathan

Renholder

Velnathan.Visuvanathan@donski.vgs.no

Ingvild Johnsrud Våge

Ingvild.Johnsrud.Vage@donski.vgs.no